Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Sprzedaż na terenie całej europy

Jesteśmy dumni, że możemy zapewnić naszym klientom dostęp do naszych produktów na terenie całej Europy, gwarantując wysoką jakość, niezawodność i doskonałe warunki współpracy.

Nasz zasięg

Dzięki naszej dynamicznej działalności i solidnej sieci dystrybucyjnej, nasze produkty są dostępne dla klientów z całej Europy. Dostarczenie naszych pojazdów do siedziby Państwa firmy również nie jest problemem.

Nasza oferta

W naszym szerokim portfolio znajdziesz różnorodne typy autobusów, które spełniają najwyższe standardy jakościowe. Współpracujemy z najlepszymi markami, zarówno jeżeli chodzi o producentów pojazdów bazowych jak i producentów wyposażenia wewnętrznego – dzięki czemu wyprodukowane przez nas pojazdy są zawsze na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie i przestronne wnętrza pojazdów pasażerskich – nasze produkty są zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb naszych klientów.

Żak Producer - zabudowa Mercedes

Skontaktuj się z nami

Jeśli poszukujesz niezawodnego partnera, to Żak Producer jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami już dziś, a z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu transportowego.